Nasze zaproszenia ślubne

Folderowe, kopertowe zaproszenia ślubne

W naszej ofercie pojawiły się zaproszenia ślubne składane jak folder lub koperta. Możecie ten typ odnaleźć pod nazwą zaproszenia envelope. Są to niezwykle eleganckie zaproszenia o klasycznym kształcie. Składane są na 3 części a wewnątrz teksty podzielone są na dwóch stronach.

Zaproszenia ślubne kopertowe, envelope

W ofercie mamy już kilka pięknych wariantów kolorystycznych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykonać je na dowolnym papierze. Kolory w stałej sprzedaży to: bordowy, granatowy, blady = płowy róż, zielony oraz czarny. Te modele mają wewnątrz dodatkowe białe lub kremowe wklejki z tekstami. Są także wersje na jasnych papierach: białe, kremowe oraz srebrne są jedno-kartkowe, bez dodatkowych wklejek.

Zaproszenia ślubne kopertowe – bordowe z opaską ze złotego brokatowego papieru

Jako element dekoracyjny proponujemy Wam:

  • ozdobne opaski ze złotego lub srebrnego papieru (brokatowy lub jak lustro) z dodatkowymi okienkami z imionami oraz datą,
  • złoty lub srebrny sznurek podwójnie przewiązany z przewleczonym okienkiem z imionami i datą, ozdobnie związany w kokardę
Kopertowe zaproszenia ślubne
Zielone kopertowe zaproszenia ślubne ze złotym sznurkiem

Ponieważ zaproszenia wykonujemy wg Waszych wytycznych, dlatego wiele elementów może być modyfikowanych: kolory papierów można ze sobą mieszać, zmieniać układy tekstów, wybierać rebusy, obrazki, czcionki. Wszystko po to, aby jak najpełniej spełnić Wasze oczekiwania.

Jeśli macie jakieś pytania czy sugestie co do zmian to zapraszamy do kontaktu z nami: mailowo lub telefonicznie.

Dodaj komentarz